First Church Of Set

Strona Sojuszu "First Church Of Set"


#1 2008-02-06 15:24:35

LoNT

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 12
Punktów :   

FS

Floty w ruchu nie mogą być atakowane, więc wykorzystujemu tą lukę aby choronić naszą flotę. Ustawiasz wówczas szybkość floty na 10% (przy małej prędkości płaci się mało deuteru) i ustawiasz jej cel tak, aby pasował Ci czasowo. Załóżmy, że idziesz spać i chciałbyś, żeby flota była bezpieczna przez te 8 godzin. Ustawiasz szybkość na 10% i szukasz planety takiej, do której dotarcie trwa 4 godziny (+ powrót 4 godziny). Taka taktyka zwana jest właśnie fleetsave'm. Jeżeli posiadacie recykler/y to wysyłacie swoją flotę wraz z tym recyklerem/ami  na szczątki (PZ (Pola Zniszczeń)) z misją "Zbieraj", ustawiając oczywiście prędkość na taką, żeby flota wróciła kiedy już będziesz mógł ją nadzorować (Pamiętajcie, iż flota leci do miejsca docelowego i wraca.). Wszystkie surowce wysłane z tą flotą będą dostępne po jej powrocie. Bezpieczne jest też wysyłanie floty na swoją kolonię z misją  "stacjonuj". Fs’a można także robić na graczach którzy mają przy nicku [(i) oraz (I)-tacy gracze nie logowali się od 1-4tygodni.] Ustawiacie wtedy odpowiednią prędkość i wysyłacie flotę na „Atakuj”, oczywiście możecie zabrać ze sobą surowce, a jeżeli będziecie mieli jeszcze miejsca to zawsze cos zgarniecie z surowców. Nie dajcie się zwieść obroną, obronę bardzo łatwo jest rozwalić nawet jezeli macie spory bunkier... Za pare tyg. umieścimy bardziej skomplikowane i bezpieczniejsze fs'y

Offline

 

#2 2008-02-06 15:42:23

Admin

Poszukiwacz Farmy

9465162
Skąd: ZzZ'a Monitora
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: FS

nom ja o tym wiem a bunkry najlepiej sie rozwala bombowcami a wiem bo mam je na uni 18:D

Offline

 

#3 2008-02-06 19:23:13

LoNT

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: FS

na bunkry wystarczy dobrac dobrze flote i wszstko leci...

Offline

 

#4 2008-02-07 07:25:55

Admin

Poszukiwacz Farmy

9465162
Skąd: ZzZ'a Monitora
Zarejestrowany: 2008-02-05
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: FS

nom ale chyba najlepsze są do tego bombowce w miare szybkie i do tego przecierz słurzą lub do rozwalania floty:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog marki materace rehabilitacyjne pokoje w Sarbinowie